Kapı Numaraları

 

 

  • Aşağıdaki kapı numaraları çeşitlerimizi, 0 216 306 04 30  arayarak ya da Whatsapp‘dan iletişime geçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 
  • Aşağıdaki ürünlerimiz üç çeşittir.   ( Metal Numara, Yapışkanlı Kapı Numarası ve Yapıştırma kapı Numarası.) Ürünlerimizde Krom, Saten ve Sarı renkler mevcuttur
  • İstediğiniz ürün çeşidini ürüne ya da adına tıklayarak o renkteki diğer tüm numaraları da detaylarıyla görebilirsiniz.

 

Adet Sınırlaması Ve Çeşit Sınırlaması Olmadan! İstediğiniz Adette Ve İstediğiniz Çeşitte İstediğiniz Miktarda Kapı Numarası Siparişi Vere Bilirsiniz.

 

 

Kendinden Yapışkanlı Kapı Numaraları

(Bu Numaraların Arkası Direk Yapışkanlıdır. Bantlarla Uğraşmadan Direk Yüzeye Yapıştırılabilir.) 

 

                           
             

 

3.6 cm yüksekliğinde kendinden yapışkanlı rakamlardır. Plastikten çok daha kaliteli olan poliüretan malzemeden üretilmiştir. O nedenle yüzeyleri çok temiz, üründe zamanla sararma ve solmalar olmaz. Suya, neme, yıkama ve silmelere karşı dayanıklı, ömürlük harf ve rakamlardır.

 

 

Yapışkanlı Kapı Numaraları

(Bu Numaralar Paketteki Silikon Bantla Yapıştırılır.)

 

                                   …. ..
.
.
5 cm yüksekliğinde yapışkanlı rakamlardır. Oldukça kaliteli malzemeden üretilmiştir. O nedenle yüzeyleri çok temiz, üründe zamanla sararma ve solmalar olmaz. Suya, neme, yıkama ve silmelere karşı dayanıklı, ömürlük harf ve rakamlardır.

 

 

Metal Vidalı Kapı Numaraları

(Paketin İçeriğinde Bulunan Vidalar ile Monte Edebilirsiniz.)

.

 

5 cm yüksekliğinde metal rakamlardır.  Özel ambalajında vidaları ile birlikte gönderilir. Yüzeyleri çok temiz, üründe zamanla sararma ve solmalar olmaz. Suya, neme, yıkama ve silmelere karşı dayanıklı, ömürlük rakamlardır.

.
.

Kapı Numarası Nasıl Hesaplanır?

İhtiyacınız olan kapı numaralarının toplam sayısını bilgisayar programından hesaplıyoruz. Örneğin ; ( 1’den – 42’ye kadar:  1 blok , 1’den – 36’ya kadar:  3 blok)  kapı numarası diye belirttiğinizde,  size gerekli olan toplam kapı numarası sayısını programdan hesaplatılarak bilgi verilmektedir.
.

Ürünlerimizin Başlıca Kullanım Alanları

Çelik Kapı NumarasıPosta Kutu NumarasıSaat Numarası
Demirbaş NumaralandırmaMarket Eşya Dolap NumarasıSoyunma dolap numarası
Otel Oda NumarasıOkul NumarasıArı Kovan Numarası
.

.

Neden Bilmak Mühendisliği Tercih Etmelisiniz?

Kapı numarası satışı gerçekleştirilen işletmemizde uygun fiyatlar ile kaliteli malzemeleri ile birlikte yapılmaktadır. Hiç bir zaman kaliteden ödün vermeyen firmamız ihtiyacınız olması durumunda gerek bir kaç adet gerek yüzlerce adet satış gerçekleştirebilmektedir. Hazır stok ile satış  gerçekleştiriyor olmamızdan ötürü kısa sürede teslimatlar yapılmaktadır. Kapı numarası çok fazla çeşitliliği olmayan ve bir kaç modelden üretimi yapılmaktadır. En seçkin bir kaç model satışları gerçekleştirilen firmamızda sarı, saten ve krom renkleri bulunmaktadır.

Uzun yıllardır kapı numarası satışları gerçekleştiren firmamız ihtiyacınız olması durumunda hizmet alabilirsiniz. Genel olarak müteahhitlerin tercihi olan numaralar kimi zamanda yıpranan ve yenilemek isteyen kişilerinde ihtiyacı olabilmektedir. İster bir kaç adet ister yüzlerce adet satışımız gerçekleştirilmektedir. İstanbul ilçeleri içerisinde kapı numarası satın almak istediğiniz adet sınırı olmaksızın elden teslimat alabilirsiniz. Ülkemizin tüm il ve ilçelerinde kargo desteği ile adet sınırı olmadan gönderim yapılabilmektedir. Hızlı ve tam ihtiyaca uygun tasarım ve üretimi işletmemiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

.
.

Adana Kapı NumarasıDenizli Kapı NumarasıElazığ Kapı Numarası
Ankara Daire NumarasıErzurum Kapı NumarasıKocaeli Kapı Rakamları
Antalya Kapı RakamlarıEskişehir Daire NumarasıKonya Kapı Numarası
Balıkesir Metal NumarasıGaziantep Metal NumaraMalatya Kapı Numarası
Bursa Daire NumarasıHatay Kapı NumarasıManisa Daire Numarası
Ordu Kapı Numarasıİstanbul Kapı RakamlarıMardin Metal Numara
Sakarya Kapı Numarasıİzmir Kapı NumarasıMuğla Kapı Rakamları
Samsun Kapı NumarasıSivas Kapı NumarasıTrabzon Kapı Numarası
Diyarbakır Metal NumaralarŞanlıurfa Kapı NumarasıVan Kapı Rakamları

Kapı Numarası ve Posta Kutusu Numaraları İçin Çözüm Ortağınız Bilmak Mühendislik.