Kendinden Yapışkanlı Kapı Numarası, (Bu Numaraların Arka Kısmı Direk Yapışkan Özelliklidir. Bantlarla Uğraşmadan Direk Yüzeye Yapıştırılabilir.)
Kendinden yapışkanlı kapı numarası, 3.6 cm yüksekliğinde olarak üretilmektedir. Plastikten çok daha kaliteli olan poliüretan malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle yüzeyleri çok temiz, üründe zamanla sararma ve renk atması olmamaktadır. Suya, neme, yıkama ve silmelere karşı dayanıklı, ömürlük rakamlardır.
……..
.
.
.
.

Yapışkanlı Kapı Numaraları, (Paket İçeriğinde Bulunan Silikon Bant İle Yapıştırılır.)

Yapışkanlı kapı numarası 5 cm yüksekliğinde yapışkanlı olmaktadır. Üzerine piyasadaki en kaliteli saten, krom ve altın kaplama yapılmıştır.

……..
.
.
.

Metal Vidalı Kapı Numarası, (Paketin İçeriğinde Bulunan Vidalar ile Monte Edebilirsiniz.)

Metal vidalı kapı numarası 5 cm yüksekliğinde olmaktadır. Kaliteli saten,krom ve altın kaplamalıdır. Özel ambalajında vidaları ile birlikte gönderilir.

.……. …….

.
.
.
Kapı Numaralarını Hesaplama
İhtiyacınız olan kapı numaraları toplam sayısını bilgisayar programından hesaplıyoruz. Örneğin ; ( 1’den – 42’ye kadar:  1 blok , 1’den – 36’ya kadar:  3 blok)  kapı numarası diye belirttiğinizde,  size gerekli olan toplam kapı numarası sayısını programdan hesaplatılarak bilgi verilmektedir.
.

Ürünlerimizin Başlıca Kullanım Alanları

Çelik Kapı NumarasıPosta Kutu NumarasıSaat Numarası
Demirbaş NumaralandırmaMarket Eşya Dolap NumarasıSoyunma dolap numarası
Otel Oda NumarasıOkul NumarasıArı Kovan Numarası
.
.

Neden Bilmak Mühendisliği Tercih Etmelisiniz?

Kapı numarası satışı gerçekleştirilen işletmemizde uygun fiyatlar ile kaliteli malzemeleri ile birlikte yapılmaktadır. Hiç bir zaman kaliteden ödün vermeyen firmamız ihtiyacınız olması durumunda gerek bir kaç adet gerek yüzlerce adet satış gerçekleştirebilmektedir. Hazır stok ile satış  gerçekleştiriyor olmamızdan ötürü kısa sürede teslimatlar yapılmaktadır. Kapı numarası çok fazla çeşitliliği olmayan ve bir kaç modelden üretimi yapılmaktadır. En seçkin bir kaç model satışları gerçekleştirilen firmamızda sarı, saten ve krom renkleri bulunmaktadır.

Uzun yıllardır kapı numarası satışları gerçekleştiren firmamız ihtiyacınız olması durumunda hizmet alabilirsiniz. Genel olarak müteahhitlerin tercihi olan numaralar kimi zamanda yıpranan ve yenilemek isteyen kişilerinde ihtiyacı olabilmektedir. İster bir kaç adet ister yüzlerce adet satışımız gerçekleştirilmektedir.İstanbul ilçeleri içerisinde kapı numarası satın almak istediğiniz adet sınırı olmaksızın elden teslimat alabilirsiniz. Ülkemizin tüm il ve ilçelerinde kargo desteği ile adet sınırı olmadan gönderim yapılabilmektedir. Hızlı ve tam ihtiyaca uygun tasarım ve üretimi işletmemiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

.
.

Adana Kapı NumarasıDenizli Kapı NumarasıElazığ Kapı Numarası
Ankara Daire NumarasıErzurum Kapı NumaralarıKocaeli Kapı Rakamları
Antalya Kapı RakamlarıEskişehir Daire NumarasıKonya Kapı Numarası
Balıkesir Metal NumarasıGaziantep Metal NumaraMalatya Kapı Numaraları
Bursa Daire NumarasıHatay Kapı NumarasıManisa Daire Numarası
Ordu Kapı Numarasıİstanbul Kapı RakamlarıMardin Metal Numara
Sakarya Kapı Numarasıİzmir Kapı NumarasıMuğla Kapı Rakamları
Samsun Kapı NumarasıSivas Kapı NumaralarıTrabzon Kapı Numarası
Diyarbakır Metal NumaralarŞanlıurfa Kapı NumarasıVan Kapı Rakamları

 

Kapı Numarası ve Posta Kutusu Numaraları İçin Çözüm Ortağınız Bilmak Mühendislik.