Kendinden Yapışkanlı Kapı Numarası Sarı

3.6 cm yüksekliğinde kendinden yapışkanlı rakamlardır. Plastikten çok daha kaliteli olan poliüretan malzemeden üretilmiştir. Yapışkanlı  kapı numarası sarı bu nedenle yüzeyleri çok temiz, üründe zamanla sararma ve solmalar olmaz. Suya, neme, yıkama ve silmelere karşı tam dayanıklı, ömürlük rakamlardır.

Poliüretan ile üretilen ürünlerimiz  zamanla sararmaz, yüzeyinde bozulmalar oluşmaz. Çelik kapı, posta kutuları, kat numaraları ,oda numaraları, masa numaraları, dolap numaraları, kabin numaraları, okullar, fabrika dolapları, market raf ve dolapları gibi birçok alanda kullanılan yapışkanlı kapı numarası sarı ve yapışkanlı harf üretimi yapılmaktadır. Kaliteli ve kendinden yapışkanlı kapı numaralarımız sarı, saten ve krom renklerinden oluşmaktadır. Oldukça uygun fiyatları sebebi ile her firmanın ilk tercihi oluyoruz .

Ürünlerimizde çift taraflı bant yoktur kendinden yapışkanlıdır. Bu durum siz değerli müşterilerimize zaman kazandırarak vaktinizi daha iyi kullanmanız için ideal olacaktır. Ürünlerimizin yapışkanlığı çok iyidir. Sıcak ve soğuk havalara karşı belli oranda esneyen ürünler kullandığımızdan dolayı hava şartlarına bağlı olarak yapışkanlı numara ve  yapışkanlı harflerin gerilerek yüzeyden çıkma ve sarkma gibi sorunlar yaşanmaz.

Tüm ürünlerimizi uygun fiyat, kaliteli ve zamanında siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Ürünlerimizi ve hakkımızda merak ettiğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize ulaşmak için tıklayınız.