Metal Kapı Numarası Saten

Metal kapı numarası saten paketiyle birlikte gelen vidalar ile monte edilir.
5 cm yüksekliğinde metal rakamlardır. Kaliteli  saten kaplamalıdır. Özel ambalajında vidaları ile birlikte gönderilir.

Metal kapı numaralarımız özellikle kalitesi estetik görünümü ve çok daha önemlisi oldukça sağlam montajı nedeni ile tercih edilmektedir. Metal kapı numaralarımızın yüksekliği 5 cm olup kaliteli ambalajı içerisinde vidaları ile birlikte gönderilir. Metal numara krom, metal  numara sarı ve metal  numara saten olmak üzere her türlü kapı aksesuarlarına uygun metal numaralarımız mevcuttur.

Metal numaralarımız tok bir döküm yapılmıştır, bu nedenle metal rakamın görünüşü çok estetik ve oldukça sağlamdır. Metal numaraları çelik kapı numarası, posta kutusu numarası ve kullanacağınız diğer metal numaralandırma çalışmalarınızda ürünlerinize önemli bir değer katar. Metal numaraların çeşitleri saat numarası, sinema ve tiyatro salonu koltuk numaralandırma alanında da kalitesinden dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir.

Kapı numarası, Daire numarası, Koltuk numarası, Arı kovanı numarası, Otel oda numarası, Demirbaş numarası, Posta kutu numarası, gibi birçok alanda kullanılan metal kapı numarası saten ve harf üretimi yapılmaktadır.  Oldukça uygun fiyatları sebebi ile her firmanın ilk tercihi oluyoruz .

Tüm ürünlerimizi uygun fiyat, kaliteli ve zamanında siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Ürünlerimizi ve hakkımızda merak ettiğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 İletişime geçmek için tıklayınız.