Daire Numarası

Kaliteli malzemeden ürettiğimiz ürünlerimiz zamanla sararmaz, yüzeyinde bozulmalar oluşmaz. Çelik kapı, daire numarası, posta kutuları, okullar, fabrika dolapları, market dolapları ve benzeri birçok alanda kullanılan bu numaralarımız üretilirken kapı ve posta kutularının aksesuar renklerine dikkat edildi. Kaliteli ve kendinden yapışkanlı kapı numaralarımız sarı ve saten renklerinden oluşmaktadır.

Oldukça uygun fiyatları sebebi ile bilen ve duyan her firmanın ilk tercihi oluyor. Ürünlerimizde çift taraflı bant yoktur kendinden yapışkanlıdır. Bu da sizlere işçilikten çok büyük zaman kazandırmaktadır. Ayrıca vidalama sıkıntısı yoktur. Ürünlerimizin yapışkanlığı çok iyidir. Sıcak ve soğuk havalara karşı belli oranda esneyen ürünler kullandığımızdan dolayı hava şartlarına bağlı olarak numaraların gerilerek yüzeyden atma sıkıntısı yoktur.

Kendinden Yapışkanlı Kapı Numarası, Yapışkanlı Kapı Numarası ve Metal Kapı Numarası çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir.

daire numarası daire numarası ürünlerimiz
ürünlerimiz ürünlerimiz ürünlerimiz

Sizlerde ürünlerimizden almak isterseniz hemen Whatsapp‘dan hızlı ve kolay bir şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünlerimizi istediğiniz alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Whatsapp'dan Kolay Bir Şekilde Sipariş Vermek İçin Tıklayınız