Metal Numara

Metal numara özellikle kalitesi estetik görünümü ve çok daha önemlisi oldukça sağlam montajı nedeni ile tercih edilmektedir. Metal numaralarımızın yüksekliği 5 cm olup kaliteli ambalajı içerisinde vidaları ile birlikte gönderilir. Metal numara krom, metal numara sarı ve metal numara saten olmak üzere her türlü kapı aksesuarlarına uygun metal numaralarımız mevcuttur.

Metal numaralarımız tok bir döküm yapılmıştır, bu nedenle metal rakamın görünüşü çok estetik ve oldukça sağlamdır. Metal numaraları çelik kapı numarası, posta kutusu numarası ve kullanacağınız diğer metal numaralandırma çalışmalarınızda ürünlerinize önemli bir değer katar. Metal numaraların çeşitleri saat numarası, sinema ve tiyatro salonu koltuk numaralandırma alanında da kalitesinden dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir.

Metal Numaraların Kullanım Alanları

Her çeşit kapı numarası modelleri ile firmamızda piyasada ulaşabileceğiniz en iyi rakamlar ile satılmaktadır. Profesyonelce üretimleri gerçekleştirilen firmamızda bütçe dostu fiyatlar ile metal numaraların satışları yapılmaktadır.

İstanbul ilçelerinde elden teslimat alabilir ve Türkiye genelinde kısa sürede adrese teslim sipariş gönderimi yapılmaktadır. Tüm metal numaraların çeşitleri stoklu şekilde olmasından ötürü sipariş adeti fark etmeksizin adresinize gönderilmektedir.

Tarafımızca üretilen metal numara çeşitlerini kullanabileceğiniz bazı alanlar,

  • Kapı numarası,
  • Daire numarası,
  • Koltuk numarası,
  • Arı kovanı numarası,
  • Otel oda numarası,
  • Demirbaş numarası,
  • Posta kutu numarası,

olarak tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Piyasada olan en iyi fiyatlar ile tüm alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz metal numaratör kısa sürede teslimat yapılmasından ötürü rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Silikonlu metal numaralar yada vidalı metal numaralar gibi arayışlarınızda işletmemiz yıllardır satış gerçekleştirmekte ve uzun süre sorunsuz kullanım sağlama garantisi verilmektedir.

Metal Numara İstediğiniz Adette Sipariş Verebilirsiniz

Satın almak istediğiniz daire numarası için web sitemizden sipariş oluşturabilir yada iletişim kanallarımızdan çağrı merkezimize ulaşarak sipariş oluşturulabilmektedir. Her çeşit numara ihtiyaçlarınızda firmamızdan adet sınırı olmaksızın karşılayabilirsiniz.

Metal numaranın üretimleri tarafımızca yapılıyor olmasından ötürü rahatlıkla uzun yıllar paslanma, renk solması gibi durumlar ile karşılaşmanız söz konusu olmamaktadır. Renk seçenekleri ile daire kapı numarası seçenekleri firmamızda bulunmaktadır. Değerinde fiyatlar ile adet sınırı olmaksızın sipariş oluşturabilir ve aynı gün kargo teslimatı yapılabilmektedir.

Metal Numaraların Çeşitleri;

                                             

metal kapı numaraları krom Metal Kapı Numarası Saten Metal Kapı Numarası Saten

İstanbul merkezli çalışan işletmemiz tüm metal numara ihtiyaçlarınızda kısa sürede teslimat gerçekleştirilmektedir. Uygun fiyatlar ile satın alacak olduğunuz kapı numaraları tam ihtiyacınıza göre tasarlanmaktadır. Yüksek kaliteli malzemeler ile üretilen numaratör tamamiyle ömürlük kullanabileceğiniz standartlar ile üretilmektedir. Uzun yıllardır üretim gerçekleştirilen firmamız bir çok seçenekte ve renkte tercih edebilirsiniz.

Hızlı teslimat ve kaliteli üretimi sebebi ile ülkemizin bir çok noktasına gönderim sağlanmaktadır. Kısa sürede teslimat yapılabilmesinin nedeni hazır stok ile çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. Müşterilerimizin taleplerini kısa sürede karşılayarak ihtiyaçların giderilmesi sağlanmaktadır.

Piyasada olan en kaliteli malzemeler ile üretilen metal numara yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz işletmemiz tarafından garanti edilmektedir.

Metal Numara Nereden Alınır

Bir çok kişi tarafından sürekli araştırılan metal numara satış noktaları yada satılan yerler yazıldığında çok fazla seçenek ile karşılaşılmamaktadır. Kapı numarası işletmemiz sektörde olan eksikliği fark ederek müşterilerin ihtiyaçlarını uygun fiyatlar ile karşılamasını sağlamaktadır. Kurulan web sitemiz e-ticaret standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve rahatlıkla sipariş verilebilecek halde yapılmıştır.

İster web sitemiz üzerinden sipariş verilebilir isterseniz telefon yada mail yolu ile iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz. İstanbul ilçelerinde verecek olduğunuz siparişleri aynı gün elden teslim alabilirsiniz. Vakit kaybetmeden daire numarası ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Kapı numarası bir çok alanda arama yapılabilmektedir. Metal numara, daire numarası, daire kapı numarası gibi bir çok alanda aranmaktadır. Fakat temel adı olan kapı numarası kaliteli malzemeler ile işletmemizde bulunmaktadır.

Metal Numara Hangi Alanlarda Kullanılır

Satın almak istediğiniz metal kapı numarası bir çok alanda kullanılabilir. Örneğin kapı daire numarası olarak kullanabileceğiniz bu numaralar soyunma odası dolaplarında da kullanılabilmektedir. Aynı şekilde kutu, depo, sinema gibi alanlarda da ayırt etmek için aktif olarak kullanılabilmektedir.

Bu tarz kullanım alanlarında da aktif olarak satışını gerçekleştirdiğimiz metal numaralar modelleri satışına devam edilmektedir. Vidalı, kendinden yapışkanlı ve silikonlu olarak satışa sunulan kapı numarası çeşitleri renk konusunda da oldukça çeşitleri bulunmaktadır.

Daire kapı numarası içinde aynı şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Herhangi bir sipariş sınırı olmamasından ötürü istediğiniz adetlerde talep edebilirsiniz.