İstanbul merkezli çalışan işletmemiz binlerce stoklu çalışmamızdan ötürü kapı numarası hemen teslimat yapılabilmektedir. Müteahhit yada normal daire sakinlerinin kapı numarası ihtiyacı olması durumunda web sitemizden sipariş verebilir ve hemen teslimat alabilmektedir.

Satışa sunduğumuz tüm kapı daire numarası çeşitleri en iyi rakamlar ile satış vitrinlerimiz de olmaktadır. Uygun fiyatlar ile satın alacak olduğunuz kapı numarası en kaliteli malzemelerden tam ihtiyacınıza göre tasarlanmaktadır. Numaraların üretimleri esnasında kaliteli malzemeler kullanılarak ömür boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hızlı ve tamamiyle müşteri odaklı çalışmalarımız ile profesyonellerden hizmet alabilirsiniz.

Ülkemizin her noktasına anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından adrese teslim gönderim sağlanmaktadır. Kısa sürede teslimat yapılabilmesinin nedeni hazır stok ve depolarımızda fazlasıyla bulundurmamızdan kaynaklanmaktadır.

Kapı Numarası Teslimat Yerleri

Satın almak istediğiniz kapı numarası modelleri istanbul ilçelerinden elden teslim alınabilmektedir. Ülkemizin her noktasında ise kargo şirketleri ile gönderimi sorunsuz ve iyi paketlenerek yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.