Kapı numarası talebiniz doğrultusunda özenle hazırlanmaktadır. Kapı numarası nereden alınır gibi bir düşünceniz var ise firmamız en iyi şekilde tasarlamış oldukları numaralara en uygun fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Kapı numarası ihtiyaçlarınızda ister vidalı ister yapışkanlı modelleri tercih edebilirsiniz. Bir çok kişi kullanmakta oldukları çelik kapıya zarar vermek istemiyor ve vidalı yerine kendinden yapışkanlı kapı numarası krom tercih etmektedir.

Yılların tecrübesi ile İstanbul merkezli çalışan firmamız elden teslimat konusunda da destek sağlamaktadır. Şuan depolarımızda muhafaza ettiğimiz binlerce model kapı numarası çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olması durumunda hemen aynı gün kargoya verilmektedir. Tüm kapı numarası çeşitleri piyasada olan en iyi ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Bu sebeple satın alacak olduğunuz tüm kapı numarası çeşitleri ömürlük kullanılmaktadır.

Basit ve Kolay Kapı Numarası Satın Alma Sistemi

İşletmemiz kurmuş olduğu web sitesinde e-ticaret bölümü oluşturarak ihtiyaçlarınızın olması durumunda kısa sürede talep geçebilirsiniz. İster sitemizden ister irtibat kanallarından firmamıza ulaşarak talebinizi belirtebilirsiniz. Metal numara satışlarında asla bir kısıtlama olmayarak istediğiniz adette sipariş verilebilmektedir.

Eft ile ödeme geçildiği taktirde aynı gün daire kapı numarası özenle paketlenir ve adresinize gönderilmek üzere anlaşmalı kargo şirketine teslim edilmektedir. İşletmemize ait web sitesinden günün her saati sipariş oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.